Про наш завод

Раді вітати Вас на нашому сайті.

Вже який рік «Український трубний завод» успішно працює на ринку виробництва труб, постійно розширюючи асортимент своєї продукції і послуг, нарощуючи потенціал і посилюючись технічно.

Споживачами нашої продукції є компанії різних галузей, перш за все, підприємства нафтогазового комплексу. Також продукція використовується в хімічній промисловості, енергетиці, машинобудуванні, будівництві, сільському господарстві та інших галузях.

Останні роки Україна зіткнулася з відсутністю переоснащення, інновацій та нових технічних рішень в трубній галузі. Ми допомагаємо вирішити цю проблему, запропонувавши ринку новий підхід до якості товарів і послуг в цій сфері.

Наш завод випускає продукцію європейської якості з найкращим співвідношенням ціна/якість/сервіс, як для українського ринку, так і на експорт.

Звернувшись до нас Ви отримаєте комфорт в спілкуванні, розуміння Ваших потреб як Замовника, наші бажання і можливість їх задовольнити, впевненість в якості нашої продукції і послуг, а також гарантію виконання нами зобов’язань в строк.

Пунктуальний термін поставки
Налагоджена логістична структура строго стежить за дотриманням термінів поставок, орієнтуючись на всі побажання клієнтів.
Високо технологічний завод
Передові технології, сучасне обладнання, постійне впровадження інновацій гарантує високу якість продукції.
Високий рівень виробництва
Завод випускає продукцію європейської якості за кращому співвідношенню ціна / якість / сервіс.

Наша історія

У далекому 2013 році життя звела шляхи майбутніх засновників заводу, які горіли бажанням реалізувати себе в непростому бізнесі з виробництва труб великого діаметру. Вже на той час, будучи професіоналами з великим практичним досвідом, кожен бачив свою роль у становленні і розвитку компанії. Рішення не змусило себе чекати, і пішли трудові будні…
2014 рік
_149
Складний рік. Рік виникнення гострого дефіциту продукції вітчизняних виробників внаслідок військових дій на Сході України, де в той час був розташований найбільший трубний завод країни. «Український трубний завод» зарекомендував себе як відповідального постачальника продукції і надійного партнера, навіть в таких складних і нестабільних умовах, і по праву зайняв своє місце в галузі. У цей час на заводі працювало 23 людини.
2015 рік
_151
Став роком поліпшень. Було проведено технічне переоснащення і в цілому переосмислення концепції промислового підприємства. Змінився парк виробничого обладнання, частково оновився менеджмент компанії. Проведено кваліфікаційні курси за всіма основними спеціальностями заводу. Впроваджена Система управління якістю ISO 9001. Кількість працівників заводу перевищила 40 осіб.
2016 рік
_149
До середини 2016 року завод вже мав 559 замовників, які довіряють якості та надійності нашої продукції. Завод став відомим у всіх регіонах країни, і у фахівців більшості галузей, таких як видобуток і транспортування нафти і газу, хімічна і гірничо-видобувна промисловість, транспортування води та стічних вод, сільське господарство і будівництво. Кількість працівників досягла 60 осіб.
2017 рік
_149
Завод переміг в цілому ряді великих тендерів на поставку трубної продукції, надійно виконавши які ми отримали значне зростання кількості замовлень і вивели завод на більш високий рівень організації процесу виробництва. Також була збільшена площа для розміщення виробничих потужностей заводу, що дозволило більш грамотно спланувати всі процеси руху сировини, трубної заготовки, і готової продукції по заводу. Кількість працівників заводу подвоїлася і склала понад 130 осіб.
2018 рік
_149
Заводом було вироблено 80 км труб великого діаметра для вітчизняних підприємств по всій території України. Крім того, продукція заводу була виведена на експорт, що підтвердило наше міжнародне визнання і високу якість.
Незважаючи на це кількість гравців на ринку збільшилася і працювати стало складніше, але в той же час цікавіше. Штат працівників перевищив 140 осіб.
2019 рік
_149
Відділ логістики заводу здійснив 1739 поставок трубної продукції нашим замовникам. Прийнято рішення інвестувати в розвиток і купувати нове технологічне обладнання з метою розширення асортименту продукції та послуг. У зв'язку з розвитком діяльності був відкритий офіс в м. Києві. Також був створений окремий цех та запущена лінія з нанесення зовнішнього і внутрішнього антикорозійного покриття труб. Кількість працівників заводу досягла 160 осіб.
2020 рік
_151
В результаті введення в експлуатацію нового обладнання ми забезпечили собі участь у великих проектах. Укладено важливі контракти з найбільшими споживачами трубної продукції. Триває технологічне дооснащення, розширення займаних площ. Запущено новий напрямок з виробництва металоконструкцій та ємностей зі сталі. Завод плавно пройшов карантинний період і став сильніше, збільшивши кількість замовлень, з більшою впевненістю в завтрашньому дні. Команда заводу зросла до 170 працівників.
2021 рік…
_151
Плани з розвитку амбітні, підкріплені становищем на ринку, визнанням з боку партнерів. Наша мета - це отримання прибутку, і вже багато років завод приносить власникам дохід. Але ми готові реінвестувати прибуток у модернізацію і розширення потенціалу заводу, тим самим піднімаючи вище конкурентоспроможність на ринку.
Освоєння нових видів трубної продукції. Відкриття представництва в Східній Європі та Балтійських країнах.

«Єдине щастя в житті - це постійне прагнення вперед»
Еміль Золя

Наші переваги

Наші переваги - це Ваші вигоди. Все, що вміємо ми - ми використовуємо і робимо для Вас. Мета заводу і його керівництва - забезпечення безперебійних поставок продукції всім замовникам. Для цього ми прагнемо зробити весь виробничий ланцюжок максимально гладким і передбачуваним як в частині тимчасових рамок, так і в частині якісної складової. Так що ж відрізняє нас від інших гравців на ринку?
Увага до кожного замовника
Увага до кожного замовника
Задоволений замовник - наша головна мета. Наші менеджери нададуть Вам всю необхідну інформацію про продукцію, контроль якості, супроводжуватимуть угоду від першого дзвінка до поставки продукції. Кожне замовлення і кожен замовник отримують особливе ставлення. Ми цінуємо лояльність наших замовників і хочемо бачити Вас знову.
Прозорість та відкритість роботи
Прозорість та відкритість роботи
Ми позитивно ставимося до конкурентного середовища, так як це змушує вдосконалюватися і стежити за стандартами якості. При цьому ми готові до обговорення всіх умов роботи, готові показати Вам наше виробництво і відповісти на всі питання. Чим більше Ви будете про нас знати, тим міцніше і більш плідно буде наша співпраця.
Нашій якості можна довіряти
Нашій якості можна довіряти
Кращий показник якості - це наша репутація на ринку і відгуки наших партнерів. Запорука якості - це практичний досвід наших фахівців, набутий з роками роботи, команда професіоналів, і наявність повного спектра високотехнологічного обладнання. Ми пишаємося тим, що ми вміємо, і тим, як ми це робимо.
Виконуємо зобов'язання в строк
Виконуємо зобов'язання в строк
У сьогоднішньому світі важливо працювати в термін, тому для нас це - пріоритет поряд з якістю продукції. Можна зробити хорошу продукцію, але поставку виконати із запізненням, ніж зіпсувати загальне враження про угоду. Саме тому ми знаходимося в постійному контакті із замовником і швидко реагуємо на всі зміни обставин.
Відповідальність
Відповідальність
Ми не тільки гарантуємо якість і терміни, але і не боїмося брати на себе за них відповідальність. Замовнику важливо мати справу з впевненою в собі компанією. Тому в кожному договорі ми приймаємо на себе відповідальність за якість виробленої продукції, за обсяги і терміни її виробництва, а також надаємо гарантію на продукцію.
Наша команда
Наша команда
Основним нашим пріоритетом є наша команда. Це - професіонали своєї справи з профільною освітою і багаторічним практичним досвідом, це - команда людей, які переживають за кінцевий результат роботи всього заводу, це - єдиний механізм, який забезпечує продукцією багато стратегічні галузі економіки країни.
Широкий асортимент продукції
Широкий асортимент продукції
Розширення асортименту продукції здійснюється тільки при дотриманні належної якості та його контролю. Ми виробляємо для Вас тільки тоді, коли впевнені, що ми це зробимо. Для цього ми завжди проводимо випробування продукції, навчаємо персонал, стежимо за тенденціями на ринку. Повний асортимент продукції в нашому каталозі.
Наявність необхідних сертифікатів
Наявність необхідних сертифікатів
Завод на регулярній основі оновлює всі необхідні сертифікати відповідності, сертифікати на системи управління, висновки СЕС. Вам не варто переживати про те, що наше виробництво або продукція не відповідають будь-яким стандартам. «Український трубний завод» поставляє тільки сертифіковану продукцію.

Працюємо швидко та професійно

Завдяки сучасному автоматизованому трубопрокатному обладнанню «Український трубний завод» може гарантувати широкий асортимент продукції європейської якості за конкурентними цінами.

  • Ми враховуємо Ваші побажання і забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного замовника;
  • Ми дотримуємося договірних термінів виробництва і поставки продукції;
  • Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть з вирішенням усіх питань, що стосуються Вашого замовлення;
  • Ми дотримуємося якості продукції на всіх етапах виробництва;
  • Ми контролюємо відповідність продукції всім діючим стандартам, а також можливим додатковим вимогам замовника.
Про нас_558
Стежимо за якістю роботи своїх співробітників

«Український трубний завод» акцентує Вашу увагу на професіоналізмі своїх співробітників. Ми на постійній основі проводимо курси підвищення кваліфікації. Завод є сучасним підприємством, впроваджуючи інноваційні методи і нове обладнання, проводячи для цього відповідне навчання своїм співробітникам. Автоматизоване обладнання допомагає нам контролювати якість продукції і дозволяє робити розрахунок випущеної продукції в рік, що допомагає фахівцям моделювати можливості зростання компанії.

Ми впевнені в перспективах розвитку трубної галузі України, тому без роздумів направляємо інвестиції в розвиток, а також шукаємо партнерів, готових до майбутньої співпраці.

Про нас_561

Віктор Громов
Генеральний директор
Шевчук Олеся
Офіс менеджер
Охота Тарас
Менеджер з продажу
Бери Виктория
Науковий фахівець

Наші партнери

Наші партнери - це наша цінність. У сучасному світі, де вирує конкуренція, всю необхідну інформацію можна отримати, сидячи у себе в офісному кріслі перед екраном монітора. У цих умовах на перше місце виходять якості і здатності будувати взаємовигідні відносини, вести прозорий бізнес з розрахунку на багато років вперед.

Саме тому важливо залишатися відкритим і лояльним до своїх замовників і партнерів, цінувати результати співпраці. Ми вдячні всім своїм партнерам за довіру, незалежно від обсягів замовлень та періоду спільної співпраці.

ПАТ «КИЇВМЕТРОБУД»
ПАТ «КИЇВМЕТРОБУД»
ПрАТ «ЗЗРК»
ПрАТ «ЗЗРК»
Представництво АТ «ЛІМАК ІНШААТ САНАЇ ВЕ ТІДЖАРЕТ АНОНІМ ШІРКЕТІ»
Представництво АТ «ЛІМАК ІНШААТ САНАЇ ВЕ ТІДЖАРЕТ АНОНІМ ШІРКЕТІ»
Представництво «ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ»
Представництво «ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ»
МЕТІНВЕСТ
МЕТІНВЕСТ
ДТЕК
ДТЕК
ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ»
ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ»
ТОВ «ДНІПРОВСЬКИЙ ФУТЕРУВАЛЬНИЙ ЗАВОД»
ТОВ «ДНІПРОВСЬКИЙ ФУТЕРУВАЛЬНИЙ ЗАВОД»
ПАТ «СЛОВ'ЯНСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД»
ПАТ «СЛОВ'ЯНСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД»
ТОВ «АВ МЕТАЛ ГРУП»
ТОВ «АВ МЕТАЛ ГРУП»
ЦКС
ЦКС
ЮМЗ ім. А.М. МАКАРОВА
ЮМЗ ім. А.М. МАКАРОВА
КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
АТ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ФЕРОСПЛАВІВ»
АТ «НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ФЕРОСПЛАВІВ»
ПАТ «ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКИЙ ГЗК»
ПАТ «ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКИЙ ГЗК»
КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»
КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»
АТ «ОБ’ЄДНАНА ГІРНИЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ»
АТ «ОБ’ЄДНАНА ГІРНИЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ»

Про нас говорять

Ніщо так не характеризує тебе і твої цінності, як реальні відгуки. Ринок складно обдурити, тому відпрацьовувати на всі 100% важливо кожне замовлення. За роки нашої роботи ми накопичили достатньо позитивних відгуків наших партнерів, з багатьма працюємо на постійній основі, з деякими ексклюзивно, як в Україні, так і за кордоном. Сьогодні нам вже не потрібно доводити ринку, що ми вміємо робити труби. Нас добре знають, і про нас говорять.
ПАТ «ЗЗРК» Коверник Ольга Василівна
Керівник ВТМЗ
Будучи виробником труб великого діаметра, «Український трубний завод» став для нас комплексним вирішенням ряду завдань. Необхідно відзначити педантичне ставлення до дотримання термінів поставки і якості продукції. Працюємо плідно тривалий час. Вибір партнера був правильним.
ТОВ «АВ МЕТАЛ ГРУП» Ногтєва Оксана Вікторівна
Керівник відділу закупки трубної продукції
Слід зазначити оперативність в обробці наших замовлень по сортаменту прямошовних труб, а також гнучку систему ціноутворення виробника. При цьому трубна продукція «Українського трубного заводу» відповідає всім необхідним стандартам.
Представництво ЛІМАК ІНШААТ САНАЇ ВЕ ТІДЖАРЕТ АНОНІМ ШІРКЕТІ Улухан Селім
Керівник проекту «Будівництво метро, м. Дніпро»
«Український трубний завод» зарекомендував себе на ринку як надійний виробник, який виконує свої зобов’язання якісно і в строк. Висловлюємо свою подяку за виготовлення і оперативну поставку металоконструкцій нашої компанії.
ТОВ «ДНІПРОВСЬКИЙ ФУТЕРУВАЛЬНИЙ ЗАВОД» Борисов Максим Миколайович
Директор
Наш запит на виготовлення сталевих відводів та переходів в ізоляції екструдованним двошаровим поліетиленом та внутрішнім полімерним покриттям було оброблено на високому рівні. Компанія проявила себе як надійний та відповідальний виробник. Спілкуватися та співпрацювати було комфортно. Так тримати.
ТОВ «ПЕРШИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД» Борисенко Іван Семенович
Директор
Запити на виробництво сталевих прямошовних труб і виробів обробляються швидко. Рішення про укладення договору було вірним. Зобов’язання виконуються в строк і відповідно до договору. Виробником задоволені, готові на подальше довгострокове співробітництво.
ПАТ «КИЇВМЕТРОБУД»
Надійність є основним показником металоконструкцій. Під ними щодня знаходиться безліч людей. Тому їхня якість має бути на найвищому рівні. У пошуках постачальника ми вивчили багатьох виробників і зупинили свій вибір на «Українському трубному заводі», фахівці і технології якого відповідають висунутим вимогам.
КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» Андрєєв Сергій Юрійович
Генеральний директор
Ми взаємовигідно співпрацюємо з «Українським трубним заводом» вже більше року. Можемо відзначити величезну кількість переваг в порівнянні з іншими постачальниками. Всі поставлені завдання виконуються в повному обсязі і в строк, що сприяє підвищенню рівня взаємної довіри.
ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» Мехмет Емрах Багйапан
Менеджер проекту
«Український трубний завод» ретельно стежить за продукцією, яка відправляється на адресу замовника, тому наша компанія співпрацює саме з ним. Партії товару надходять в повному обсязі і належної якості, порушень термінів поставок не допускалося.

Наші сертифікати

«Український трубний завод» має внутрішньозаводську випробувальну лабораторію для проведення повного спектра необхідних випробувань, передбачених стандартами. Лабораторія сертифікована Науково-дослідним і конструкторсько-технологічним інститутом трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади.

Вся продукція «Українського трубного заводу» виготовляється в суворій відповідності до положень міжнародних і державних стандартів, має сертифікати якості та відповідності, а також відповідає всім санітарно-епідеміологічним нормам.

Наші сертифікати мають терміни дії і тому регулярно оновлюються, що є додатковим стимулом підтримувати належний рівень виробництва і дотримуватися всіх технологічних процедур і правил.

В процесі виробництва наші фахівці здійснюють контроль на кожному етапі, всі процеси автоматизовані, тому помилка на виході виключена.

Антикорупційна програма

Антикорупційна програма «Українського трубного заводу»

Керівництво «Українського трубного заводу» несе відповідальність за реалізацію Антикорупційної програми, запобігання і виявлення випадків економічних правопорушень.

Також ми запустили систему повідомлень про будь-які підозри в хабарництві, зловживаннях службовим становищем, крадіжках для співробітників, замовників, і партнерів.

Телефон довіри: (056) 731-97-85

E-mail: sb@utz-pipe.com

Перелік основних антикорупційних нормативно-правових актів:
Міжнародно-правові акти, ратифіковані Україною:
Нормативно-правові акти України:

Закон України від 14.10.2014 №1700-VII «Про запобігання корупції»

Указ Президента України від 05.10.2011 № 964/2011 «Про першочергові заходи з реалізації Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 №706 «Питання запобігання та виявлення корупції»

Наказ Мін’юсту України 18.03.2015 №383/5 «Деякі питання проведення антикорупційної експертизи»

Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.03.2017 №75 Про затвердження Типової антикорупційної програми юридичної особи

Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 09.02.2018 №166 «Про затвердження Положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення»

Наказ Національного агентства з питань запобігання корупції від 17.03.2020 №102/20 «Про затвердження Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції»

Наші контакти
Години роботи:
Понеділок – П’ятниця
з 09.00 до 18.00
Номери контактних телефонів:
Офіс у м. Дніпро:
+38 056 731-97-85 +38 066 109-00-91 +38 067 109-00-91
Офіс у м. Київ:
+38 073 109-00-91 +38 099 109-00-91
Адреса офісу у м. Дніпро:
49000, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 26Б, Бізнес-Центр «КУБ», оф. 217
Адреса офісу у м. Київ:
01023, м. Київ, вул. Еспланадна, 32В
Адреса виробництва та склад:
49000, м. Дніпро, вул. Дніпросталівська, 22

За допомогою форми праворуч Ви можете відправити нам запит, або ж резюме пошукача роботи.

Ми з радістю передзвонимо або відповімо письмово на Ваше запитання.

Додати файл