УКРАЇНСЬКИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД

Ваш надійний помічник у сфері виробництва та постачання якісних труб та металопродукції. Гарантія якості забезпечена нашими знаннями, набутим досвідом, командою професіоналів, та нашим відповідальним ставленням до виконання своїх обов’язків. Ми не стоїмо на місці, а йдемо в ногу з часом, оновлюємо технологічний парк та нарощуємо свій виробничий потенціал.

Наша місія та цінності

Як Ви знаєте «Український трубний завод» займається виробництвом та постачанням стальних труб та металопродукції. З перших днів діяльності заводу ми визначили своєю метою виробляти високоякісну трубну продукцію, яка відповідає затвердженим стандартам.

Місія «Українського трубного заводу» – це відповідати вимогам наших замовників, виробляючи якісну продукцію, при цьому забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного.

Сучасне обладнання, передові технології, висококваліфікований персонал, забезпечення постачання будь-якого об’єму – це риси нашого заводу.

«Український трубний завод» є підприємством, яке розвивається високими темпами, команда професіоналів, якого виготовляє конкурентну продукцію по відношенню ціна/якість.

Україна завжди демонструвала високі показники розвитку трубної галузі, пропонуючи широкий спектр зварних труб. Однак в останні роки у цій сфері немає інновацій, нових технічних рішень. Тим не менш, споживчий ринок для українських виробників не тільки не зменшується, а навіть показує певний приріст. Саме, тому «Український трубний завод» пропонує своїм замовникам новий підхід, нову якість, новий рівень послуг. Для нас дуже важливо бути основною частиною успіху наших клієнтів!
Брик Олександр
Директор «Українського трубного заводу»
Наша компанія

Наші досягнення у цифрах

«Український трубний завод» почав свою діяльність у 2014 році. Вже з першого року роботи ми стали надійними постачальниками більше 100 підприємств різних секторів економіки, які і надалі на постійній основі звертаються до нас з метою придбання товарів та послуг. За період своєї роботи завод зарекомендував себе як виробник якісної продукції, при цьому терміни поставок витримуються в межах, які передбачені договором.
Більше 350
Тендерів
Виграно станом на 2020 рік
Більше 400 км
Труб
Вироблено станом на 2020 рік
48
Позицій
Складають виробничу продуктову лінійку заводу
Більше 32 км
Антикорозійного покриття
Нанесено за період з 2018 року
Більше 700
Клієнтів
Звернулись до нас за продукцією станом на 2020 рік
170
Професіоналів
Пов’язали свою трудову кар’єру з нашим заводом

Застосування

Застосування_51
Нафтопроводи
Нафтопроводи
Інженерно-технічна конструкція, створена для транспортування нафти або продуктів її переробки на певні відстані. Виділяють промислові та магістральні нафтопроводи.
Застосування_54
Газопроводи
Газопроводи
Важливий елемент системи газопостачання від місця видобутку газу до пункту його споживання за допомогою трубопроводу під спеціальним надлишковим тиском. Трубопровід складається зі сталевих труб.
Застосування_57
Паропроводи
Паропроводи
Трубопроводи для транспортування пару, що використовується як енергоносій або технологічний продукт. Паропровід служить для передачі пари з місця отримання до пункту призначення.

Вісім причин працювати з нами

  • Вхідний контроль якості сировини для виробництва труб
  • Висококваліфікований персонал
  • Парк сучасного технологічного обладнання
  • Орієнтованість на потреби замовника
  • Оптимальні терміни поставки продукції
  • Вихідний контроль виробленої продукції
  • Гарантія європейської якості
  • Конкурентна ціна на продукцію
Наші контакти
Години роботи:
Понеділок – П’ятниця
з 09.00 до 18.00
Номери контактних телефонів:
Офіс у м. Дніпро:
+38 056 731-97-85 +38 066 109-00-91 +38 067 109-00-91
Офіс у м. Київ:
+38 073 109-00-91 +38 099 109-00-91
Адреса офісу у м. Дніпро:
49000, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 26Б, Бізнес-Центр «КУБ», оф. 217
Адреса офісу у м. Київ:
01023, м. Київ, вул. Еспланадна, 32В
Адреса виробництва та склад:
49000, м. Дніпро, вул. Дніпросталівська, 22

За допомогою форми праворуч Ви можете відправити нам запит, або ж резюме пошукача роботи.

Ми з радістю передзвонимо або відповімо письмово на Ваше запитання.

Додати файл